About the Company

Компанія Харківенергоприлад - провідний виробник України в галузі контрольно-вимірювального обладнання та приладів, пересувних електротехнічних, кабельних та повірочних лабораторій на території СНД.

Компанія Харківенергоприлад є активним учасником різноманітних виставок. Якість продукції компанії оцінила широка аудиторія клієнтів.

На рахунку в компанії чимало нагород:

- дипломи за розробку та впровадження високоефективного енергетичного устаткування, за успішні розробки в галузі електротехнічної продукції та виробництво високоякісних контрольно - вимірювальних приладів і пересувних електротехнічних лабораторій.

- нагорода Асамблеі ділових кіл України " За бездоганну якість продукції та послуг "


- авторські свідоцтва.

      Головний принцип роботи компанії  - інженерний підхід у досягненні високого рівня якості на всіх стадіях розробки та виробництва. Кожен окремий прилад - це синтез конструкторських ідей та оригінальних розробок, реалізованих у «металі», при цьому ми завжди враховуємо безцінний досвід роботи наших клієнтів.

 

Контакти:

м. Харків,
3-го Інтернаціонала, будинок 9,

61075,

Ел. пошта: b777@list.ru
Тел.+38 (057) 3931069

 
 

On-site search

Search

Contacts

Харківенергоприлад, ТОВ
(main office)

61075, Ukraine, Kharkiv region, Харків, 3-го Інтернаціонала, 9

Sites

 
 

Lines of activity

Компанія Харківенергоприлад займається розробкою та виготовленням виробів, пристроїв і приладів для випробування і перевірок обладнання, електроустановок...

 

Map

 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create