Про компанію

Завод електротехнічного обладнання і контрольно-вимірювальних приладів ТОВ Харківенергоприлад - провідний в СНД виробник електротехнічних пересувних лабораторій, кабельних і перевірочних лабораторій, а також широкого спектру контрольно-вимірювального обладнання та приладів.

Основу асортименту компанії становить апаратура для пошуку кабельних ліній і місць пошкоджень у них, для високовольтних випробувань обладнання, контролю релейного захисту і автоматики електричних підстанцій, трансформаторів, високовольтних вводів і трансформаторного масла.

Постійними клієнтами підприємства є всі енергогенеруючі і енергорозподільчі підприємства України, ДП "НЕК Укренерго", Федеральна мережева компанія Росії, Казахстанська компанія з управління електричними мережами "KEGOC", АТ "КазТрансОйл", ДАК "Узбекэнерго", підприємства нафтогазової промисловості і залізниці і гідроелектростанції країн СНД.

У лютому 2010 року ТОВ "Харківенергоприлад" отримав сертифікат на систему управління якістю останньої версії (ДСТУ ISO 9001:2009). Весь спектр продукції підприємства має Декларації про відповідність ГОСТ Р, рівнозначні Сертифікатами відповідності ГОСТ Р і діючі на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і України згідно з Рішенням Комісії митного союзу від 18.06.2010г. "Про технічне регулювання в митному союзі".Підприємство регулярно бере участь у профільних конкурсах і виставках, де незмінно отримує високі оцінки від провідних фахівців і споживачів. Серед численних нагород компанії золотий знак якості "Вища проба", нагороду Асамблеї ділових кіл України "За бездоганну якість продукції і послуг", золота медаль ВЦ "Царичанська ярмарок" - "За виробництво високоякісного високовольтного обладнання і пересувних електротехнічних лабораторій", а також безліч інших дипломів, нагород, сертифікатів та авторських свідоцтв, які відзначають успіхи фірми.

Створюючи нове електротехнічне обладнання і постійно удосконалюючи прилади, що вже випускаються, наша компанія завжди відкрита для встановлення нових партнерських відносин.

З повагою, ТОВ "Харківенергоприлад".

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ТОВ Харківенергоприлад: пересувні лабораторії, рефлектометр, прогрузка автоматів
(основний офіс)

61075, Україна, Харківська, Харків, 3-го Інтернаціонала, будинок 9

Сайти

Пересувні електротехнічні лабораторії, високовольтні іспитові установки

Пересувні електротехнічні лабораторії, високовольтні іспитові установки

 
 

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create